Make your own free website on Tripod.com

Posted by on November 12, 2020

Kuchnie gazowe i elektryczne zyskały godnego następcę – kuchnię indukcyjną. Ich innowacyjność charakteryzuje się dużą oszczędnością energii oraz szybszym czasem gotowania. Jeśli szukasz kuchni indukcyjnej, warto zapoznać się z produktami firmy Lofra, które będą opisywane w tym artykule.

1. Kuchnie indukcyjne w ofercie firmy Lofra
2. Gdzie można zakupić produkty firmy Lofra?

Kuchnie indukcyjne w ofercie firmy Lofra
Oferta firmy Lofra zainteresuje każdą panią domu, która poszukuje wysokiej klasy kuchnie indukcyjne wolnostojące. Produkty firmy są dostępne w wielu stylach, które doskonale współgrają z meblami kuchennymi obecnie dostępnymi na rynku. Oto dwie kuchnie indukcyjne warte uwagi:

– Kuchenka indukcyjna wolnostojąca Dolcevita 60, Acciaio Satinato o szerokości 60 cm. Kuchenka składa się z płyty indukcyjnej, która podgrzewa cztery pola – 2 o średnicy 15 cm i mocy 1600 W oraz 2 o średnicy 21,5cm i mocy 2000 W. Płyta jest sterowana za pomocą złotych pokręteł, co nadaje dodatkowego uroku tej kuchence. Piekarnik jest elektryczny, wielofunkcyjny wyposażony w 9 programów pieczenia, a jego pojemność (66l) sprawia, że doskonale będzie pasował do każdej kuchni. Kuchenki indukcyjne wolnostojące z serii Dolcevita 60 są dostępne w kolorach czarnym oraz inox, a ich cena to 11 069zł brutto (8999,19zł netto).

– Zestaw Lofra – kuchnia indukcyjna Dolcevita 60 Acciaio Satinato z okapem. Zestaw jest gotowym rozwiązaniem dla klientów, którzy zamierzają kupić również okap do kuchenki. Zestaw z okapem tworzy spójną całość pod względem technicznym, jak i wizualnym. Szerokość kuchenki to 60 cm. Kuchnia jest wyposażona w cztery pola grzewcze – dwa z nich są o średnicy 215 mm i mocy 2000 W, a dwa pozostałe o średnicy 150 mm i mocy 1600 W. Warto dodać, że piekarnik jest o pojemność 66 l, zawiera 9 programów pieczenia oraz grill elektryczny. Jeśli chodzi o okap, to jest wyposażony w silnik statyczny 220 – 240 V – 50 Hz. Zestaw jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym oraz inox, a jego cena wynosi 15 968 zł brutto (12982,11 zł netto) niezależnie od koloru.

[obraz_1]

Gdzie można zakupić produkty firmy Lofra?
Zestaw Lofra, jak i kuchnia indukcyjna Dolcevita są dostępne w sklepie internetowym firmy Lofra, który można znaleźć na stronie lofra.pl. To właśnie tam jest dostępna bogata oferta sklepu wraz z najnowszym katalogiem produktów. Klienci mogą zakupić produkty online lub w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Olkuszu, na ulicy 20-tu Straconych 5.

Posted in: Home Improvement

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*